چرا گروه هنری رنگ پنجم ؟

کیفیت را همواره شاخص میدانیم

گروه هنری رنگ پنجم با بیش از ۱۵ سال تجربه در صنعت تبلیغات همراه کادر مجرب در دپارتمان های مختلف، طراحی کاتالوگ صنعتی و تبلیغاتی، طراحی گرافیک و چاپ، عکاسی صنعتی و عکاسی تبلیغاتی، طراحی وب سایت و بهینه سازی صفحات وب سئو، طراحی و مجری غرفه های نمایشگاهی و دکوراسیون داخلی، تولید فیلم صنعتی و تیزر تبلیغاتی با هدف ثبت اثر ماندگار، آمادگی خود را جهت کسب میزان موفقیت در هر پروژه برای مشتریان اعلام مینماید.

گروه هنری ما

راهکارهای تبلیغاتی برای افزایش فروش در کسب و کار را با ما تجربه کنید

مشاوره تبلیغاتی و بازاریابی

مدون کردن و سیاست گذاری در عرصه تبلیغات بر مبنای روحیات جامعه مخاطب تبلیغات، و دستیابی به تاثیر گذاری مطلوب با توجه به اصول هنری ، علمی و جامعه شناسی و مشاوره در مورد تدوین بودجه به منظور استفاده از رسانه های مختلف صنعت تبلیغات و ارائه راهکارهای نوین تبلیغاتی برای مشتریان مجموعه های مختلف توسط مدیران اجرایی شرکت رنگ پنجم از سیاست های این دپارتمان می باشد .

طراحی کاتالوگ و بروشور تبلیغاتی

نبض موفقیت هر پروژه ای در طراحی آن می باشد و لذا مهمترین خصیصه طراحی به غیر از زیبایی رعایت کردن اصول هنری ، علمی و فرهنگی به منظور معرفی یک فراورده می باشد .سیاست این دپارتمان هدفمند ساختن و بوجود آوردن کاراکتر مشخص برای مشتریان در بازار هدفشان است .

عکاسی صنعتی و تبلیغاتی

با افزایش دقت دیجیتال صنعت عکاسی رشد فراینده ای داشته است،ما معتقدیم لازمه ثبت بهترین اثر تنها اتکا کردن به تجهیزات مدرن نیست.یک اثر ایده آل و کامل بیشتر از هر چیزی،مستلزم دانش،مهارت و تجربه عکاس و میزان خلاقیت وی است.ما بروزترین تجهیزات عکاسی و تصویر برداری را در اختیار داریم که رزومه معتبری را از خود بجا گذاشته است .

طراحی سایت و بهینه سازی صفحات وب

مهمترین پارامتر در بالا بردن ترافیک سایت ، داشتن یک وب سایت مناسب است. ما با استفاده از دانش خود ، تکنولوژی برتر دنیا و بر اساس اصول سئو بهینه سازی صفحات وب ، توانسته ایم تمامی خواسته ها را در این حوزه فراهم سازیم . ما صفحات وب سایت شما را به گونه ای طراحی و پیاده سازی میکنیم تا بطور کامل محصولات ، خدمات و یا فعالیتهای شرکت و یا سازمان را آشکار سازیم تا شما را برای قرار گرفتن در رتبه های بالای موتورهای جستجو بالا ببریم .

دکوراسیون و غرفه سازی

گرافیک محیطی اصطلاحی است تخصصی برای بیان پروژه هایی چون: دکوراسیون و طراحی داخلی , ساخت فضاهای تجاری، اداری، عمومی و انواع غرفه های نمایشگاهی همانند دیگر هنرها، هنر مادیت بخشیدن به ایده و تفکر در سفری طولانی از سطح ، فرم ، بافت ، فضا ، رنگ و نور که زیبایی را منجرمی شوند می باشد و در این راستا رنگ پنجم با اتکا به ایده و نگرش گروه طراحی و فنی خود، به عنوان یک مجموعه ی مشاور طراح و ناظر ساخت در حوزه دکوراسیون و غرفه سازی به شمار می آید .

فیلم صنعتی و تیزر تبلیغاتی

فیلم صنعتی و تیزر تبلیغاتی (تیزر تبلیغاتی) دو نوع رسانه تصویری هستند که برای اهداف تبلیغاتی استفاده می‌شوند. فیلم‌های صنعتی به طور معمول برای شرکت‌ها و صنایع تولید می‌شوند تا محصولات، خدمات یا فرآیندهای خود را به شکل حرفه‌ای و اطلاعاتی به نمایش بگذارند. آن‌ها طراحی شده‌اند تا پیام‌های کلیدی را انتقال دهند، عملکرد را نمایش دهند و ویژگی‌های منحصربه‌فرد یک محصول یا خدمت خاص را برجسته کنند. از طرف دیگر، تیزرهای تبلیغاتی کلیپ‌های ویدیویی کوتاه یا تریلرهایی هستند که برای ایجاد علاقه و انتظار درباره یک محصول، خدمت، رویداد یا کمپین ساخته می‌شوند. آن‌ها معمولاً به عنوان تیزرها یا پیشنمایش‌ها بکار می‌روند تا توجه مخاطب را جلب کرده و هیجان‌زده کننده باشند، که بر آنها ترغیب شود تا بیشتر بیاموزند یا اقدام کنند. هر دو فیلم صنعتی و تیزر تبلیغاتی نقش بسیار حیاتی در استراتژی‌های بازاریابی و تبلیغاتی دارند و از طریق داستان‌سرایی تصویری و تصاویر جذاب، پیام‌ها را به طور موثر انتقال می‌دهند و مخاطبان را درگیر می‌کنند.

مشتریان ما

ازگذشته تا آینده با بهترینها هستیم